Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Nové prednášky pre vedúcich krúžkov KMPPP

kmppp

Omaľovánky POĽOVNÍCI DEŤOM

Krúžkov mladých priateľov prírody a poľovníctva

Odbor kynológie

  • Vedúci odboru kynológie - +421 910 707 083
  • Špecialista pre kynológiu - +421 910 707 081 
  • Plemenná kniha - +421 948 762 923

viac informácií

Letný kurz hry na lesnicu a lovecký roh

Jednou z dôležitých stránok poľovníctva je aj poľovnícka osveta, ktorá v nemalej miere prispieva k dobrému menu poľovníctva. Vítanou súčasťou poľovníckych podujatí (spoločné poľovačky, poľovnícke plesy, pohreby poľovníkov, poľovnícke dni, poľovnícke schôdze, snemy, chovateľské prehliadky, poľovnícke výstavy....) sú aj vystúpenia lesničiarov (trubačov), ktorí podujatiu dodávajú slávnostný charakter. Určite ste už pri  organizovaní podujatí rozmýšľali koho osloviť a kde vlastne trubačov zohnať. V blízkej budúcnosti (do konca mája) bude v prevádzke web stránka Klubu trubačov SR (www.trubaci.sk) na ktorej môžete zistiť kontakty na aktívnych trubačov vo vašom okolí. Databáza bude pravidelne aktualizovaná a dopĺňaná o nových hráčov.

 
V termíne od 13. do 16.8. 2009 bude Klub trubačov SR organizovať Letný kurz hry na lesnicu a lovecký roh. Propozície tohto kurzu vám zasielame v prílohe. Prosíme Vás o odovzdanie tejto informácie prípadným záujemcov z Vášho regiónu. Kurz je určený pre úplných začiatočníkov aj pokročilých trubačov. Nielen vhodný termín a prijateľná cena kurzu, ale aj špičkový lektori dávajú predpoklad hojnej účasti. Dôležité je preto zaslať prihlášku čo najskôr.
Pevne verím, že aktivity nášho klubu vám v budúcnosti uľahčia prácu a prispejú k celkovej propagácií poľovníctva vo Vašom regióne.
 
S pozdravom
 
Ing. Edmund Hatiar
Predseda Klubu trubačov SR
Klub trubačov SR, je začlenený v organizačnej štruktúre SPZ
 
Prílohy:
Uložiť tento súbor (Letny kurz trubacov v L Hradku.doc)Letny kurz trubacov v L Hradku.doc[prihláška]49 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.