Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Tlačová správa SPZ a SPK - celoštátna výstava Poľovníctvo a príroda 2011

Slovenský poľovnícky zväzSlovenská poľovnícka komora usporiadajú v dňoch 15. – 19. júna 2011 celoštátnu výstavu s medzinárodnou účasťou Poľovníctvo a príroda 2011. Výstava sa uskutoční v priestoroch výstaviska Incheba Expo v Bratislave, v mesiaci jún, ktorý je mesiacom poľovníctva a ochrany prírody. Záštitu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR nad výstavou osobne prevzal minister Zsolt Simon.

     Už dnes si dovoľujeme pozvať širokú poľovnícku odbornú i laickú verejnosť, priateľov poľovníctva a prírody na návštevu tohto jedinečného podujatia, ktoré sa koná tradične raz za päť rokov. Verejnosť bude mať možnosť zhliadnuť najkvalitnejšie poľovnícke trofeje z celého Slovenska a zo zahraničia, nebudú chýbať ani exotické trofeje a preparáty zo sveta, exkluzívna a jedinečná zbierka „Jeleňovité sveta“, zaujímavé exponáty, zúčastniť sa na bohato programe, vrátane sprievodných podujatí, či navštíviť stánky odborných a záujmových vystavovateľov, stánky komerčných vystavovateľov s tematikou poľovníctva a ochrany prírody.

 
O pripravovanom programe Vás budeme priebežne informovať.
 
Kancelária Slovenskej poľovníckej komory
 
Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu
Prílohy:
Uložiť tento súbor (polovnictvoPRIRODAmini_11.pdf)polovnictvoPRIRODAmini_11.pdf[Poľovníctvo a príroda - záväzná prihláška]275 kB
Uložiť tento súbor (polovnictvoPRIRODAmini_11uk.pdf)polovnictvoPRIRODAmini_11uk.pdf[Hunting and nature - binding registration form]270 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.