Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Celoslovenská súťaž v hre na lesnicu

V dňoch 23. - 25. júna 2006 sa v Malackách uskutočnil 29. ročník Celoslovenskej súťaže v hre na lesnicu, na ktorej v piatich súťažných kategóriách súťažilo spolu 58 súťažiacich z celého Slovenska. Organizátorom 29. ročníku bola Okresná organizácia SPZ v Malackách, ktorej funkcionári súťaž pripravili v peknom prostredí zámockého parku v Malackách. 
Na tomto ročníku sa realizoval aj nápad SPZ pripraviť na CD nahrávku základných slovenských poľovníckych signálov aj so sprievodným textom od autora Tibora Andrašovana. Po samotnej súťaži preto naši lesničiari Ing. Jozef Daňko, Ing. Mikuláš Komanický, Dušan Hulvej, Jozef Martiš a Ing. Edmund Hatiar v malačanskej sinagóge nahrali pre potreby SPZ poľovnícke lesničiarske signály, ktoré sa v profesionálnom štúdiu upravili a doplnili o sprievodné texty. 
Prílohy:
Uložiť tento súbor (vysledkova_lesnica_2006.xls)vysledkova_lesnica_2006.xls[Výsledková listina]24 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.