Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Levické poľovnícke dni 2012 - slávnostné otvorenie a program

V utorok 27. marca 2012 sa v Leviciach slávnostným otvorením začal 17. ročník Levických poľovníckych dní, po prvý krát umiestnených v priestoroch CK Junior Levice. Na slávnostné otvorenie zavítal aj prezident SR Ivan Gašparovič, ktorý je zanieteným poľovníkom a sympatizantom prírody. 
Slávnostného otvorenia sa zúčastnil aj primátor mesta Levice Ing. Štefan Mišák, generálny riaditeľ Lesy SR, š.p. Ing. Igor Viszlai, ako i mnohí ďalší významní hostia.

Podujatie sa začalo vernisážou výstavy "Poľovníctvo a príroda", ktorou súčasťou bolo aj vyhlásenie výsledkov vývarnej a literárnej súťaže "Príroda očami detí". Súťaže sa mohli zúčastniť žiaci ZŠ z okresu Levice, jej výhercovia boli odmenení vecnými cenami v kinosále CK Junior. Výstava potrvá do 1. apríla 2012. Okrem preparátov zveri a živočíchov sú tu vystavené aj trofeje ulovené v r. 2011 v okrese Levice. Verejnosť je vítaná na výstave od 28. do 31. marca v čase od 9.oo do 17.oo hodiny a 1. apríla od 9.oo do 11.oo hodiny.

Pokračovanie článku nájdete na : http://www.leviceonline.sk


Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.