Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 3319
  • +421 2 5720 3311

Ing. Tibor Lebocký prezidentom najväčšej poľovníckej organizácie na Slovensku - Slovenského poľovníckeho zväzu, člena SPK

Dňa 16 . 6.   2012  v Nitre sa uskutočnil X. Snem Slovenského poľovníckeho zväzu. Najväčšej poľovníckej organizácie , člena Slovenskej  poľovníckej komory .  Na sneme sa zúčastnilo 146 delegátov z 58 okresných a regionálnych organizácií,  20 hostí a 7 zástupcov  médií. Program X snemu SPZ bol nasledovný:
1. Otvorenie
2. Schválenie programu snemu, Volebného a Rokovacieho poriadku snemu
3. Voľba pracovného predsedníctva
4. Voľba mandátovej, volebnej a návrhovej komisie
5. Správa o činnosti SPZ od IX. Snemu, Vyhodnotenie hlavných smerov činností a uznesenia IX Snemu SPZ
6. Správa dozornej rady  o činnosti DR SPZ a stanovisko DR k činnosti SPZ od  IX . Snemu SPZ
7. Návrh hlavných smerov činnosti po X. Sneme SPZ
8. Správa mandátovej komisie
9. Diskusia
10. Schválenie  návrhu stanov SPZ
11. Voľba orgánov SPZ
12. Správa volebnej komisie o výsledku volieb
13. Potvrdenie členov Rady SPZ
14. Správa návrhovej komisie a schválenie uznesení X. Snemu SPZ
15. Ukončenie

Snem zvoli orgány SPZ na nasledujúce 5 ročné obdobie v nasledovnom zložení:
Prezident: Ing. Tibor Lebocký
Viceprezident: Ing Dušan Krajniak
Predseda komisie pre životné prostredie poľovníctvo a strelectvo:  Prof.   Ing. Juraj Ciberej, CSc.
Predseda ekonomickej komisie: Ing. Arpád Figura
Predseda osvetovej komisie: Ing. Jozef Vrábel
Predseda organizačno -  právnej komisie: JUDr. Jaroslav Puškáč

Potvrdil Ing. Jozefa Jursu - predsedu kynologickej Rady SPZ  ako siedmeho člena Prezídia  SPZ

Dozorná Rada:
Predseda. Ing. Dana Vančurová

Členovia:   JUDr. Ladislav Ďorďovič
                 Mgr. Viliam Hoferica
                 JUDr. Juraj Procházka                   
                 Ing. Gabriel Belák
                 JUDr. Ján Jonis
                 Ing. Ján Dopjera
 
Snem potvrdil nomináciu OkO a RgO do zboru zástupcov rady SPZ:

Zástupcovia OkO - RgO delegovaní do zboru zástupcov - Rady SPZ

P. č.

Okres

Meno a priezvisko

Náhradník

1

Banská Bystrica

Kaštier Peter, Ing. PhD.

Longauer Milan, Ing.

2

Bánovce nad Bebravou

Ďurčo Jozef

 

3

Bardejov

Viskup Ján

 

4

Bratislava - mesto

Brunovský Štefan, JUDr.

Pokorný Eduard. Ing.

5

Brezno

Oberhauser Mirko

 

6

Čadca

Rišian Jozef, JUDr.

Siekela Miroslav

7

Detva

Kurčík František

Adam Pavel, Ing

8

Dolný Kubín

Rešutík Ján Ing.

Škrabák Miloš, Ing.

9

Dunajská Streda

Figura Arpád, Ing.

 

10

Galanta

Molnár Baltazár Ing.

Szabó Dezider

11

Gelnica

Zákutný Michal Dr.

 

12

Humenné

Zaťko Pavel Ing.

 

13

Ilava

Zlámala Karol

 

14

Komárno

Beblavý Pavol

Kocsis Viliam, Ing.

15

Košice - mesto

Myndiuk Ľubomír, MUDr.

 

16

Košice - okolie

Jeremiáš Jaroslav, Ing.

Komjáti-Nagy Róbert, Ing.

17

Krupina

Húroš Stanislav, Ing.

 

18

Levice

Hlásnik Jozef Dr.

Zlehovec František

19

Levoča

Baran Albert Ing.

Zvalený Ľudovít, Ing.

20

Liptovský Mikuláš

Kabzan Tibor

 

21

Lučenec

Antalík Dušan MVDr.

 

22

Malacky

Miroslav Kopiar

Merc Milan

23

Martin

Noga Štefan

 

24

Michalovce

Hudák Štefan, Ing.

 

25

Námestovo

Bolek František

 

26

Nitra

Točka Imrich Prof., Ing., CSc.

 

27

Nové Zámky

Volf Ján, Mgr.

 

28

Partizánske

Trlanda Ján, Ing.

Jaroslav Belianský

29

Pezinok

Bílik František

Pajer Kamil, Ing.

30

Piešťany

Sivák Milan, Ing.

 

31

Poprad

Jabrocký Andrej Ing.

 

32

Považská Bystrica

Šlesar Ivan Ing.

 

33

Prešov

Lacko Karol Ing., PhD.

 

34

Prievidza

zvolia po X. sneme SPZ

 

35

Rimavská Sobota

Gonda Milan

Kovalčík Vojtech, Ing.

36

Rožňava

Valentík Ján Ing.

 

37

Ružomberok

Karč Pavol

Ševc Daniel

38

Senec

Luciak Jozef

Ing. Pavol Kuruc

39

Senica

Bachratý Jozef

 

40

Skalica

Kotvan Ján

 

41

Sobrance

Kondík Zdenko, Ing.

Džuba Miroslav, Mgr.

42

Spišská Nová Ves

Vaľo Anton

 

43

Stará Ľubovňa

Smrek Peter

Eštočin Jozef, Ing.

44

Stropkov

Gima Štefan, RSDr.

 

45

Svidník

Ševc František Ing.

 

46

Šaľa

Timár Tibor, JUDr.

Šléger Pavol, Mgr.

47

Topoľčany

Boldiš Stanislav

Gašpar Stanislav





49

Trenčín

Hládek Rudolf

Kucharovič ján, Mgr.

50

Trnava

Tarda Viliam Bc.

 

51

Tvrdošín

Pavčo Miroslav

 

52

Veľký Krtíš

Hudec Miroslav, Ing.

Vaňo Ivan, Ing.

53

Vranov nad Topľou

Sopoliga Igor, Ing.

Keresteš Slavomír

54

Zlaté Moravce

Jonis Ján JUDr.

Határ Ctibor, Ing.

55

Zvolen

Miščík Lukáš, Ing.

 

56

Žiar nad Hronom

Dudík Jaroslav, Ing.

 

57

Žilina

Marčulinec Peter

Hoferica Viliam, Mgr.

58

Kežmarok

Nevický Milan, Mgr.

 

59

Kynologická rada SPZ

Jursa Jozef, Ing. CSc.

 

 

Prílohy:
Uložiť tento súbor (Prezenčná listina hlas rozhodujúci_www.xls)Prezenčná listina hlas rozhodujúci_www.xls[prezenčná listina]83 kB
Uložiť tento súbor (Scan0199.pdf)Scan0199.pdf[správa mandátovej komisie]744 kB
Uložiť tento súbor (Scan0199.pdf)Scan0199.pdf[Z diskusie: Albert Baran – predseda OkO Levoča]744 kB
Uložiť tento súbor (sprava_volebnej_kom_1606_2012_vysledky_volieb.pdf)sprava_volebnej_kom_1606_2012_vysledky_volieb.pdf[správa volebnej komisie]395 kB
Uložiť tento súbor (Uznesenie X.doc)Uznesenie X.doc[uznesenie X. snemu]39 kB
Uložiť tento súbor (Uznesenie X.pdf)Uznesenie X.pdf[uznesenie X. snemu]44 kB