Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 3319
  • +421 2 5720 3311

Rada SPZ

Zástupcovia OkO - RgO delegovaní do zboru zástupcov - Rady SPZ

po XI. sneme 10.6.2017

P. č.

Okres

Meno a priezvisko

Náhradník

1

Banská Bystrica

Kaštier Peter, Ing. PhD.

 

2

Bánovce nad Bebravou   

Ďurčo Jozef

 

3

Bardejov

Viskup Ján

 

4

Bratislava - mesto

Pokorný Eduard, Ing.

 

5

Brezno

Oberhauser Mirko, Bc.

 

6

Čadca

Riško Alojz, Ing.

 

7

Detva

Kurčík František  

8

Dolný Kubín

Turkota Ľubomír, Mgr.  

9

Dunajská Streda

Figura Arpád, Ing., PhD.

 

10

Galanta

Fekete Zoltán, Ing.

 

11

Gelnica

Zákutný Michal Dr.

 

12

Humenné

Zaťko Pavel Ing.

 

13

Ilava

Zlámala Karol

 

14

Komárno

Zuber Jozef

 

15

Košice - mesto

Vukušič Gabriel, Ing.

 

16

Košice - okolie

Ondrej Valik

 

17

Krupina

Húroš Stanislav, Ing.

 

18

Levice

Zlehovec František

 

19

Levoča

Baran Albert, Ing.

 

20

Liptovský Mikuláš

Kabzan Tibor, Ing.

 

21

Lučenec

Sarvaš Matúš, JUDr.

 

22

Malacky

Miroslav Kopiar

 

23

Martin

Noga Štefan

 

24

Michalovce

Hudák Štefan, Ing.

 

25

Námestovo

Bolek František

 

26

Nitra

Ivančo Richard, Ing.

 

27

Nové Zámky

Volf Ján, Mgr.

 

28

Partizánske

Trlanda Ján, Ing.

 

29

Pezinok

Pajer Kamil, Ing.

 

30

Piešťany

Sivák Milan, Ing.

 

31

Poprad

Jabrocký Andrej Ing.

 

32

Považská Bystrica

Mičiak Pavel, MUDr.

 

33

Prešov

Lacko Karol Ing., PhD.

 

34

Prievidza

Lacko Karol, Ing., PhD.

 

35

Rimavská Sobota

Gonda Milan

 

36

Rožňava

Valentík Ján Ing.

 

37

Ružomberok

Pochyba Marián, Bc.

 

38

Senec

Kuruc Pavol, Ing.

 

39

Senica

Prochádzka Juraj, JUDr.

 

40

Skalica

Honza Marián, Ing., CSc.

 

41

Sobrance

Kondík Zdenko, Ing.

 

42

Spišská Nová Ves

Tatartko Marián, Ing.

 

43

Stará Ľubovňa

Eštočin Jozef, Ing.

 

44

Stropkov

Gima Štefan, RSDr.

 

45

Svidník

Ševc František Ing.

 

46

Šaľa

Czibula Tibor, Ing.

 

47

Topoľčany

Beňo Jozef

 

48

Trenčín

Mrázik Juraj, Ing.

 

49

Trnava

Kubán Dušan, Ing.

 

50

Tvrdošín

Pavčo Miroslav

 

51

Veľký Krtíš

Hudec Miroslav, Ing.

 

52

Vranov nad Topľou

Sopoliga Igor, Ing.

 

53

Zlaté Moravce

Skalická Soňa, Ing.

 

54

Zvolen

Miščík Lukáš, Ing.

 

55

Žiar nad Hronom

Dudík Jaroslav, Ing.

 

56

Žilina

Marčulinec Peter

 

57

Kežmarok

Kriššák Eduard

 

58

Kynologická rada SPZ

Jursa Jozef, Ing. CSc.